REKLAMA
mycallKenneth Karlstad i festiwal South by Southwest

Kenneth-Karlstad-i-festiwal-South-by-Southwest

Kenneth Karlstad – norweski muzyk

Muzyka Kennetha Karlstad ’a, która częściowo nagrywana była w Sarpsborg, jest jednym z dziewiętnastu utworów, które zostały wybrane na festiwal South by Southwest.

Na południe od South West w Teksasie odbywa się bardzo znany na całym świecie festiwal muzyczny, liczący aż 474 uczestników. Karlstad dołączył do konkurencji z teledyskiem do piosenki zespołu Oslo „Deathcrush lekcja # 16 dla Beatmaster V/Fire”. Sam reżyser nie może uwierzyć w całe to szaleństwo związane z konkursem, jak mówi nie może uwierzyć, że trafiło się to właśnie jemu. Należy wspomnieć, że jego muzyka widnieje w konkursie między innymi obok takich gwiazd jak Placebo.

Sceny w teledysku zostały nakręcone głównie w jego rodzinnym mieście – Sarpsborg.
Karlstad ma także nadzieję na udział w festiwalu filmowym w Berlinie, co mogłoby bardzo pozytywnie wpłynąć na jego karierę. Jak sam mówi to mogłoby zwiększyć jego wiarygodność, gdyż jego filmy są o czymś. Idąc za ciosem, chce zrealizować kilka projektów. Jest świadomy, że konkurencja na festiwalu jest spora.

Teledysk opowiada o młodzieży, która przejmuje swego rodzaju kulturę opartą na Korei Północnej.

Jak mówi, video powstawało w czasie największego zagrożenia ze strony Korei Północnej, co powoduje, że film jest materiałem odzwierciedlającym myśli i wspomnienia.

Fot: sxc.hu

Polecam artykuły:

Spektakl „Czterdzieści” Jo Strømgrena w Polsce (VIDEO)
Norweski freejazz w Polsce (VIDEO)
festiwal South by Southwest
Sarpsborg – informacje o mieście

Zostaw komentarz