TEKTÓNICA – Międzynarodowe Targi Budownictwa

TEKTONICA-Miedzynarodowe-Targi-Budownictwa

TEKTÓNICA – Międzynarodowe Targi Budownictwa

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Lizbonie zachęca i zaprasza firmy polskie do udziału w targach na terenie Portugalii. Lista targów w których bierzemy udział znajduje się w kalendarium imprez WPHI.

W tym roku bierzemy udział w Międzynarodowych Targach Budowlanych i Robót Publicznych TEKTÓNICA w Lizbonie, w dniach 6 – 10 maja 2014 r. Nasz Wydział udostępnia własne stoisko informacyjne celem prezentacji materiałów promocyjnych oraz prowadzenia ewentualnych rozmów z kontrahentami.

Firmy polskie zainteresowane tą formą promocji prosimy o nadsyłanie materiałów promocyjnych, które z chęcią zaprezentujemy na stoisku informacyjnym Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Lizbonie. Materiały prosimy wysyłać na adres:

Embaixada da Polónia
Departamento de Promoção do Comércio e do Investimento
Rua António Saldanha, 48
1400-021 Lisboa
Portugal

Profil targów:

TEKTÓNICA – Międzynarodowe Targi Budowlane i Robót Publicznych w LIZBONIE, w dniach 6 – 10 maja 2014 r.

Profil wystawcy:

Producenci systemów bezpieczeństwa i systemów alarmowych, wyposażenia łazienek, firm zajmującymi się obsługą, czyszczeniem i ochroną budynków, producenci technologii sektorowych, producenci wykończeń podłogowych, drzwi i okien, szklarze, malarze.

Profil wizytującego:

Architekci, Stowarzyszenia Budowlane I Mieszkaniowe, przedstawiciele firm budowlanych, Inżynierzy, Agencje Rządowe, Projektanci, Geodeci, Hydraulicy i inni

Wystawiane produkty:

Architektura wnętrz, ceramika, posadzki, wykończenia, łazienkio, kamienie ozdobne, kamień i szkło, sprzęt kuchenny, sprzęt AGD, informatyka, cement, stolarka, ślusarka, płytki PCV, izolacje, impregnacja, farby, kable, rury, klimatyzacja, usługi.

Źródło: polska.trade.gov.pl
Fot: polska.trade.gov.pl

Zostaw komentarz