REKLAMA
mycallWiedza o systemie edukacji w Polsce – warsztaty edukacyjne

Wiedza-o-systemie-edukacji-w-Polsce-warsztaty-edukacyjne

Warsztaty edukacyjne

 

Fundacja Wspierania Integracji Wietnamczyków w Polsce serdecznie zaprasza wszystkich rodziców i uczniów na dwujęzyczne WARSZTATY EDUKACYJNE pt. „Wiedza o systemie edukacji w Polsce jako pożyteczne narzędzie kreowania przyszłości dzieci i młodzieży migrantów wietnamskich” które odbędzie się w sobotę dnia 31.10.2015 r. o godz.14:00 – 19:00 w sali gimnastycznej Szkoły Języka Wietnamskiego Lac Long Quan przy ul. Majewskiego 17, 02-104 Warszawa.
Projekt realizowany przy wsparciu Centrum Wielokulturowego w Warszawie w ramach Programu Grantowego 2015.
W seminarium udział wezmą przedstawiciele: Ministerstwa Edukacji Narodowej, wyższych szkół ekonomicznych i technicznych, szkół powszechnych, profesorowie i nauczyciele wietnamscy pracujący w Polsce, psychologowie edukacyjni oraz studenci.
Program:
– System edukacji w Polsce od szkoły podstawowej do szkolnictwa wyższego.
– Najnowsze zmiany w polityce edukacyjnej w Polsce.
– Jakość publicznych i niepublicznych szkół w Polsce.
– Wybór kierunków studiów.
– Informacje o wymogach przy aplikacjach na studia.
– Doradztwo w składaniu aplikacji na renomowane uczelnie.
– Szanse zawodowe i szanse pracy – obecnie i w przyszłości.
– Wspieranie w wyborze zawodu.
Zamysłem organizowanego seminarium jest wymiana informacji i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami systemu edukacji w Polsce oraz rodzicami dzieci, które uczęszczają do Polskich szkół. Dogłębna wiedza oraz świadomość specyfiki edukacji to duży krok w lepsze jutro dlatego serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa obecność.
W celu lepszej organizacji warsztatów pt. „Wiedza o systemie edukacji w Polsce jako narzędzie kreowania przyszłości dzieci i młodzieży migrantów wietnamskich.”, uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety.
Ankiety proszę wysyłać na adres mailowy: biuro@wiwpl.org lub dostarczyć do Szkoły Języka Wietnamskiego Lac Long Quan (ul. Majewskiego 17, 02-104 Warszawa) bądź Centrum Kultury Van Lang do dnia 24.10.2015.

Źródło: materiały pochodzą ze strony migrant.info.pl
Fot: freeimages.com

Zostaw komentarz