REKLAMA
mycallWspółpraca w obszarze Schengen

Wspolpraca-w-obszarze-Schengen

 

Współpraca w obszarze Schengen – ogłoszono wyniki

Ogłoszono wyniki naboru wniosków w ramach programu „Współpraca w obszarze Schengen oraz walka z przestępczością transgraniczną i zorganizowaną, w tym przeciwdziałanie handlowi ludźmi oraz migracjom grup przestępczych”
Łącznie 16 projektów otrzyma dofinansowanie w ramach Programu „Współpraca w obszarze Schengen oraz walka z przestępczością transgraniczną i zorganizowaną, w tym przeciwdziałanie handlowi ludźmi oraz migracjom grup przestępczych”. Łączna wartość przyznanego dofinansowania z funduszy norweskich wynosi ponad 28 mln zł.

Zwycięskie projekty zostały wyłonione przez Komitet ds. Wyboru Projektów, którego rolę pełni Międzyresortowy Zespół do spraw Funduszu Schengen, Norweskiego Mechanizmu Finansowego, Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców, Funduszu Granic Zewnętrznych, Funduszu Powrotu Imigrantów.

Ze względu na niewyczerpanie alokacji przeznaczonej na pierwszy nabór wniosków, Operator w najbliższym czasie planuje ogłoszenie kolejnego konkursu.

Więcej informacji na temat rozstrzygniętego naboru, wraz z listami zatwierdzonych projektów znajduje się na stronie Operatora Programu:

Lista rankingowa projektów Link prowadzi do serwisu zewnętrznego
Uzupełniająca lista rankingowa projektów Link prowadzi do serwisu zewnętrznego

Źródło: materiały pochodzą ze strony eog.gov.pl

Fot: eog.gov.pl

Zostaw komentarz