Dzień Przedsiębiorcy już 28 września w Warszawie

Dzien-Przedsiebiorcy-juz-28-wrzesnia-w-Warszawie

Zapraszamy na „Dzień Przedsiębiorcy” 28 września

 

Ministerstwo Gospodarki zaprasza na obchody Dnia Przedsiębiorcy. Wydarzenie z udziałem wicepremiera, ministra gospodarki Janusza Piechocińskiego odbędzie się 28 września 2015 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. W programie m.in. konferencje i seminaria na temat wsparcia eksportów i wykorzystania funduszy UE a także możliwość konsultacji biznesowych z ekspertami.

W ramach Dnia Przedsiębiorcy odbędą się m.in. konferencja podsumowująca realizację projektu systemowego MG pn. „Promocja polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych” oraz seminaria „Wsparcie z funduszy europejskich dla przedsiębiorców” i „Wsparcie finansowe inwestycji w sektorze energetyki ze środków UE w nowej perspektywie finansowej 2014 – 2020”.

W ramach dnia otwartego dla przedsiębiorców możliwe będą konsultacje biznesowe B2B z ekspertami m.in. Ministerstwa Gospodarki, Wydziałów Promocji Handlu i Inwestycji, Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów, Specjalnych Stref Ekonomicznych, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości czy Polskiej Agencji Inwestycji i Inwestycji Zagranicznych a także innych instytucji zaangażowanych promocję polskiego eksportu.

Udział możliwy po otrzymaniu potwierdzeniania od organizatora.

Wydarzenie otwarte dla mediów. Udział po wcześniejszej akredytacji i okazaniu legitymacji prasowej. Formularz akredytacyjny poniżej.

28.09.2015, Stadion Narodowy, Warszawa, godz. 10:00

Źródło: mg.gov.pl
Fot: freeimages.com

Zostaw komentarz