AUTOSTRADA-POLSKA – Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego

AUTOSTRADA-POLSKA–Miedzynarodowe-Targi-Budownictwa-Drogowego

AUTOSTRADA-POLSKA – Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego

 

13-15 V 2015 Targi Kielce

Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA to wydarzenie, które każdego roku gromadzi kilkaset firm prezentujących najnowsze osiągnięcia technologiczne i systemowe stosowane w branży. Ostatnia edycja Targów zgromadziła ponad 15.000 zwiedzających, a wystawa miała powierzchnię ponad 17.500 metrów kwadratowych. Około połowę zwiedzających stanowią przedstawiciele firm wykonawczych i usługowych z branży budownictwa drogowego. Pozostała grupa składa się przede wszystkim z przedstawicieli samorządów, zarządów dróg, producentów, dystrybutorów oraz instytutów naukowych.

Na wystawie prezentowane są ciężkie maszyny i sprzęt budowlany, materiały i surowce do budowy dróg, urządzenia i farby do znakowania oraz elementy infrastruktury związanej z eksploatacją dróg i autostrad. Uczestniczą w niej również firmy wykonawcze, ubezpieczeniowe oraz leasingowe. Nieodłączną atrakcją targów są pokazy dynamiczne maszyn.

Ważnym elementem Targów Autostrada-Polska są również konferencje i seminaria specjalistyczne, których w roku 2014 zorganizowano łącznie 19, a udział w nich wzięło 2.500 uczestników.

Dyrektor projektu

Bogusława Grzechowska

+48 41 365 12 10

+48 600 895 706

+48 41 345 62 61

grzechowska.b@targikielce.pl

www.targikielce.pl

Źródło: oslo.trade.gov.pl
Fot: oslo.trade.gov.pl

Zostaw komentarz